Tietoa kirjoittajasta


SI-Uudislist

SI-Uudislist


Vironkielinen SI-Uutiset

E-mail

  Lisää artikkeleita kirjoittajalta

  Artikkeli-arkisto


Copyright 1999-2018 © Pro Karelia ry. Artikkelien ja kuvien lainaaminen sallittua, lähde mainittava.

  Pro Karelian email-rekisterit

25.07.2006
SI-Uudislist

Tämä artikkeli liittyy alla lueteltuun/lueteltuihin artikkeliryhmiin.
Klikkaamalla artikkeliryhmää näet, mitä muita artikkeleita ryhmään kuuluu.


[02] Karjalan palautus

AAVO SAVITSCH SüüDISTAB KAPOT PEALTKUULAMISES

SI-218
25.07.2006

20. mail Tõnismäe pronkssõduri juures miitingu korraldanud Aavo Savitsch kirjeldab SI portaalis, kuidas teda taga kiusatakse.

"Salasilm ja salakõrv on kogu aeg minuga kaasas. Maikuus Nõmme raadios esinedes ütlesin välja, et kaasaegsel KGB-l võiksid olla tundlikumad aparaadid, vähemalt võiksid nad minu telefoninumbrit teada, alguses kuulasid nad pealt ka minu naise ja tütre telefoni, kuna need telefonid on kõik minu nime peal. Peale Nõmme raadio saadet, kus ma ütlesin välja, et ma võiksin anda neile oma telefoninumbri, kui nad seda ainult soovivad, said nad nähtavasti vihjest aru. Sellest hetkest peale kuulavad pealt ainult minu telefoni," jutustab Savitsch, pidades jälitamise põhjuseks eelkõige tutvust Tiit Madissoniga. Samal põhjusel on ka teistel olnud sekeldusi.

Jälitustegevuse üks ilminguid on "pidevad Tiit Madissoni kõned mulle tema mobiililt, mõnikord isegi 5-6 korda päevas. Võtan kõne vastu-vaikus, kostab ainult sahinat ja mürinat. Võib arvata, et sõber Tiit on mulle helistanud enese teadmata, et nagu telefon taskus ise valima hakanud, ka see versioon ei pea paika. Paaril korral on mulle kõned tulnud isegi siis kui telefon on jäänud tema riiete tasku Lihulas ja ta ise on näiteks Tallinnas, nagu pärast on selgunud. Ka mõnede teiste tuttavate "vaikivaid" kõnesid olen vastu võtnud ja alati on nad needsamad inimesed, kellega olen midagi "nõukogudevastast" teinud.

Arvuti hakkas peale kuulsat 20. maid end ise välja lülitama ja internetiühendus iseenesest kaduma ning tagasi tulema.Ka selle kirja kirjutamise järel kadus internetiühendus umbes kümneks minutiks ja tuli siis tagasi, nähtavasti jõudis vananev salasilm selle läbi lugeda," kirjeldab Aavo Savitsch, kelle tervikteksti politseiriigist Eesti saab lugeda www.si.kongress.ee.

Allikas: Aavo Savitsch
Kontakt: vsk1@hot.ee
SI portaal www.si.kongress.ee


Artikkelien kommentointi on toistaiseksi lopetettu.
Kommentin tai mielipiteen voi lähettää suoraan Pro Karelia -verkkolehden toimitukselle: toimitus@prokarelia.net^  Takaisin ylös      Lisää artikkeleita kirjoittajalta      Artikkeli-arkisto 
Tutustu kirjaan ja tilaa se Karelia Klubi Kaupasta, sähköpostitse tai 05 541 6450, hinta 19:50 euroa.

NS. SOTASYYLLISYYS

Koko Suomen kartta vuodesta 1920
Siirry Kansalaisvetoomuksen internet-sivuille. Vetoomus ei ole jäsenlomake.SIIRRY KARELIA KLUBI KAUPPAAN

Candomino laulaa karjalaisia lauluja [mp3-file].SIIRRY KARELIA KLUBI KAUPPAAN

Karjala. Sanat ja sävel: Olli Nykänen [4.13 MB mp3-file].