Tietoa kirjoittajasta


SI-Uudislist

SI-Uudislist


Vironkielinen SI-Uutiset

E-mail

  Lisää artikkeleita kirjoittajalta

  Artikkeli-arkisto


Copyright 1999-2018 © Pro Karelia ry. Artikkelien ja kuvien lainaaminen sallittua, lähde mainittava.

  Pro Karelian email-rekisterit

27.01.2007
SI-Uudislist

Tämä artikkeli liittyy alla lueteltuun/lueteltuihin artikkeliryhmiin.
Klikkaamalla artikkeliryhmää näet, mitä muita artikkeleita ryhmään kuuluu.


[02] Karjalan palautus

LEITO: ISESEISVUSPARTEI ASUB TITANICU MASTIKORVIS

SI-26
27.01.2007

Neljapäeval loobus kandideerimast kaks Eesti Iseseisvuspartei nimekirja liiget. "Valimistele minekust loobusid Lembit Reimal ja Indrek Särg, kes pidid kandideerima vastavalt Ida-Virumaal ja Tartu linnas," teatas valimiskomisjon. Teatavasti ponnistas erakond valimistele pretsedenditult lühikese nimekirja, piirdudes igas ringkonnas ühe kandidaadiga, mistõttu nüüd puudub valijal Eestis suuruselt teises ja kolmandas linnas võimalus anda häält EIP ideoloogia poolt.

Samal ajal avas meedia oma veerud erakonna esimehele Vello Leitole. Maalehes ilmus neljapäeval tema majandusvaateid kokkuvõttev artikkel "Jäänud on ainult üks väljapääs". Selle viimane alajaotus on "Titanic teel jäämäe poole" ning artikkel lõpeb tõdemusega, et EIP asub selle laeva mastikorvis.

"Oodatakse lootusrikkalt Oma Sadamat veendunult selles, et Titanic on uppumatu. Titanic aga liigub tippvaletajate poolt kindlalt juhituna vääramatult Oma Jäämäe suunas. Kui kuulete või näete sõnumeid: “Uuesti iseseisvaks, vaesusest välja!“, “Rahvuslik majandus kuningaks!“, “Päästa Eesti tulevik, vali Iseseisvuspartei!“, siis teadke, et need oleme meie, Eesti Iseseisvuspartei, iseseisvusrahvuslased. Me oleme mastikorvis," kirjutab EIP esimees, vt www.maaleht.ee.

Sama artikkel on paigutatud ka EIP veebilehele, kuid viimase fassaadkülge katavad käesoleval ajahetkel veateated ning Leito artiklile kommentaari lisamine ei ole võimalik. Juba varem kustutati varasemate artiklite ja uudiste kommentaarid ning mõni päev tagasi toimusid muudatused ka uudiste arhiivis, näiteks kadus novembrist pärinev teade, et erakonnal käivitati infolist.

Allikas: valimiskomisjon, Maaleht, EIP
Kontakt: www.iseseisvuspartei.ee

SI portaal www.si.kongress.ee
Kommentaarikeskus www.kommentaar.ee

Artikkelien kommentointi on toistaiseksi lopetettu.
Kommentin tai mielipiteen voi lähettää suoraan Pro Karelia -verkkolehden toimitukselle: toimitus@prokarelia.net^  Takaisin ylös      Lisää artikkeleita kirjoittajalta      Artikkeli-arkisto 
Tutustu kirjaan ja tilaa se Karelia Klubi Kaupasta, sähköpostitse tai 05 541 6450, hinta 19:50 euroa.

NS. SOTASYYLLISYYS

Koko Suomen kartta vuodesta 1920
Siirry Kansalaisvetoomuksen internet-sivuille. Vetoomus ei ole jäsenlomake.SIIRRY KARELIA KLUBI KAUPPAAN

Candomino laulaa karjalaisia lauluja [mp3-file].SIIRRY KARELIA KLUBI KAUPPAAN

Karjala. Sanat ja sävel: Olli Nykänen [4.13 MB mp3-file].