Tietoa kirjoittajasta


SI-Uudislist

SI-Uudislist


Vironkielinen SI-Uutiset

E-mail

  Lisää artikkeleita kirjoittajalta

  Artikkeli-arkisto


Copyright 1999-2018 © Pro Karelia ry. Artikkelien ja kuvien lainaaminen sallittua, lähde mainittava.

  Pro Karelian email-rekisterit

20.02.2006
SI-Uudislist

Tämä artikkeli liittyy alla lueteltuun/lueteltuihin artikkeliryhmiin.
Klikkaamalla artikkeliryhmää näet, mitä muita artikkeleita ryhmään kuuluu.


[02] Karjalan palautus

VASTUSEIS KOOSTÖÖLE PUNAVÕIMUDEGA KASVAB

SI-53
21.02.2006

Rüütel ja tema kompanii näib olevat astunud üle aimamatu joone, kui sülitas näkku Eesti iseseisvusmeelsetele inimestele, võrdsustades nad omariikluse aastapäeva eel endasuguste kvislingite ja kollaborantidega.

"Me peame täiesti lubamatuks võõrvõimu käsilaste eelseisvat autasustamist Eesti Vabariigi teenetemärkidega. Senikaua kuni isikuid, kes Nõukogude kommunistliku okupatsiooni ajal ennastalgavalt teenisid Moskvat, tegutsedes Eesti Vabariigi ise¬seisvuse taastamise vastu, pole autasusta¬tavate nimekirjast kustutatud – keeldume me ikka veel desovetiseerimata Eesti riigilt mis tahes autasude vastu¬võtmisest," deklareerivad Eesti vabadusvõitluse sangarid Kalju Mätik ja Mart Niklus äsjases pikemas artiklis, mida levitatakse sõltumatutes meediakanalites.

Mätik ja Niklus on seisukohal, et Eesti Vabariigi praegune juhtkond ei seisa oma ülesannete kõrgusel, olles unustanud Eesti riigi ja tema kodanike arvestamisväärse kaitse. Nende hinnangul käitub Eesti pigem Venemaa oblastina kui iseseisva riigina.

Punast tsunamit on nimetatud inimkonna ajaloo suurimaks katastroofiks. Punase terrori tagajärjel on inimkond kaotanud kümneid miljoneid inimesi tapetute ja füüsiliselt hävitatuna, sadu miljoneid vaimselt ja moraalselt sandistatuna. Kõik see sai võimalikuks tänu kohalikele kvislingitele ja kollaboratsionistidele, kes oma isikliku karjääri huvides truuamalikult võõrvõimu teenisid.

Kui poleks olnud mis tahes anastajate ees lömitajaid ning eesti ja teiste rahvaste rõhujatega kaasajooksikuid, oleks psühhiaatria ajalugu tõenäoliselt olnud ainsaks ajalooks, kuhu Stalin ja Hitler oleksid sattunud, märgivad Mätik ja Niklus artiklis "Kas tõesti teenetemärgid ükskõik kellele?", mida saate lugeda aadressil wwww.si.kongress.ee

Kalju Mätik ja Mart Niklus loodavad siiski ka seda, et saabub aeg, mil Eesti Vabariik saab sellise valitsuse ja presidendi, kelle teenete¬märkide üle saab tunda rahvuslikku ja riiklikku uhkust.

Allikas: Mart Niklus
Kontakt: martniklus@yahoo.com
SI portaal www.si.kongress.ee


Artikkelien kommentointi on toistaiseksi lopetettu.
Kommentin tai mielipiteen voi lähettää suoraan Pro Karelia -verkkolehden toimitukselle: toimitus@prokarelia.net^  Takaisin ylös      Lisää artikkeleita kirjoittajalta      Artikkeli-arkisto 
Tutustu kirjaan ja tilaa se Karelia Klubi Kaupasta, sähköpostitse tai 05 541 6450, hinta 19:50 euroa.

NS. SOTASYYLLISYYS

Koko Suomen kartta vuodesta 1920
Siirry Kansalaisvetoomuksen internet-sivuille. Vetoomus ei ole jäsenlomake.SIIRRY KARELIA KLUBI KAUPPAAN

Candomino laulaa karjalaisia lauluja [mp3-file].SIIRRY KARELIA KLUBI KAUPPAAN

Karjala. Sanat ja sävel: Olli Nykänen [4.13 MB mp3-file].